Egobet Tavla

Egobet Tavla

Egobet tavla site içeriğini yeni eklenmiş, eğlenceli, heyecanlı ve klasik oyun türlerinden bir tanesidir. Canlı casino oyunları ya da canlı oyunlar bölümü içerisinde bulunmamaktadır. Ana sayfayı açar açmaz, görebileceğiniz bir bölüm olarak meydana getirilmiştir. Tercih etmeniz ile birlikte, özellikle Türkiye’de en fazla oynanan oyun türleri arasında bulunan tavla oyun seçeneğinde yer alacaksınız. Özelliği nedir? Özellik ile gerçek tavla oyun masalarında yer alacaksınız. Gerçek oyuncular ile oyun oynayacaksınız. Para ile tavla oynayacaksınız. Para kazanma şansını elde edeceksiniz.

Egobet Nasıl Tavla Oynanır?

Bunun tabii ki belirli kuralları bulunmaktadır. Önce egobet üyelik işlemini gerçekleştirip, kendinize bir hesap açacaksınız. Hesap açtınız, sonra ne yapmanız gerekmektedir? Tavla, para ile oynanan bir oyun seçeneğidir. Bu yüzden hesabınıza para yatıracaksınız. Para yatırma işlemini gerçekleştirdikten sonra, ana sayfaya gelip, tavla bölümü üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. Bu bölüm üzerinden hareket etmek suretiyle, gerçek oyun masalarına katılım sağlayacaksınız. Oyunlarda şansınızı ile oyunlarda taktiğiniz ile para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Tercihleriniz doğrultusunda bu sitenin online tavla oyununu, mobil tavla oyna anlayışı ile de meydana getirebilirsiniz. Cepten tavla oyna özelliğini de egobet mobil programı ile kullanma şansına sahip olacaksınız.

Egobet Tombala

Egobet tombala ayrı bir oyun bölüm olarak hazırlanmış seçeneklerden bir tanesini işaret etmektedir. Buradaki tombala oyunu, gerçek tombala oyunudur. Gerçek kişilik, iletişim ve adres bilgileriniz ile açtığınız hesaplarınız üzerinden kullanacaksınız. Tabii ki tombala para ile oynandığı için, hesabınıza para yatırmanız gerekecektir. Canlı tombala çekilişlerinin yapıldığını göreceksiniz. Hesabınıza yatırdığınız para ile canlı tombala çekilişi başlamadan önce, tombala kartı satın alacaksınız. Satın almış olduğunuz tombala kartlarını, sadece ve sadece 1 defa ve sıradaki canlı tombala çekilişinde kullanacaksınız. Bir sonraki tombala çekilişi için, sırada olmayan bir tombala çekilişi için kart satın almanız ya da kullanmanız gibi bir uygulama söz konusu değildir.

Egobet Nasıl Tombala Oynanır?

Hesap açıp para yatırdıktan sonra, tombala bölümüne geleceksiniz. Başlayacak canlı çekilişten hemen önce, tombala kartı satın alacaksınız. En düşük 3, en yüksek 100 Türk Lirası değer ile kart satış işlemleri yapılmaktadır. Bir canlı çekilişle kullanmak amacıyla, istediğiniz sayıda kart satın alabilirsiniz. Manuel olarak çekilen numaraları işaretleyebilirsiniz. Otomatik olarak işaretleyebilirsiniz. Bildiğiniz standart tombala oyunundaki tüm ikramiyeleri kazanma şansına sahip olacaksınız. İster egobet tavla, ister tombala, ne isterseniz ne zaman isterseniz oynayabilir ve kazanma şansını elde edebilirsiniz.