Egobet Şikayet

Egobet şikayet

Egobet şikayet konularını bildirmek istiyor ve çözüme kavuşturulmasını talep ediyor iseniz, müşteri hizmetleri ile görüşün. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurma konusunda çekinmenize, endişelenmenize gerek yoktur. Türkiye’de yaşayan şahıslara, Türkçe dil seçeneğinde, müşteri hizmetleri üzerinden her türlü desteğin verildiğini görülecektir. Ulaşmanız, irtibata geçmeniz durumunda, şikayet konularının ele alınıp incelendiğini ve sizlere sağlıklı ve hızlı bir şekilde geri dönüş sağlandığını tespit edebilirsiniz.

Egobet Elektronik Posta İle Şikayet Bildirimi

Egobet şikayet konularında bildirim yapabileceğiniz ilk bölüm, egobet elektronik posta ile şikayet bildirimi sistemi olacaktır. Bu konu için isterseniz doğrudan egobet sitesi üzerinden hareket edebilirsiniz. Egobet giriş işlemini yapın, ekranın sol altında gördüğünüz iletişim bölümünü işaretleyin. Bize mesaj gönderin yazılı bir pencere açıldığını göreceksiniz. Buradan bir elektronik posta gönderebilirsiniz. Bu seçeneğin dışında kendi elektronik posta adresinizden, doğrudan destek şeklinde hazırlanmış egobet sitesine ait elektronik posta adresine bir şikayet bildirimi gönderebilirsiniz. Üye olma esnasında, sizler tarafından verilmiş olan elektronik posta adresini kullanmanız gerektiğini unutmayın. Konu bölümünü boş bırakmayın. İlgili departmana yönlendirme yapılıp, hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanması için şikayet konusunu kısa bir şekilde mutlaka yazın.

Egobet Canlı Destek İle Şikayet Bildirimi

Egobet canlı destek hattı da iletişim kurabileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Bu bölümü, 7 gün ve 24 saat bu bölümü Türkçe dil seçeneği ile kullanabilirsiniz. Üye olan şahıslara hizmet vermek amacıyla hazırlanmış bir bölümdür. Egobet canlı destek ile şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz durumunda, karşınıza müşteri hizmetleri gelir gelmez karşılaştığınız sorun hakkında bilgi verebilirsiniz. Sorunun çözülmesini talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri görüşme esnasında küçük çaplı sorunları çözecektir. Eğer inceleme yapılıp çözülmesi gerekecek ise, durum size bildirilecektir. Geri dönüşün elektronik posta üzerinden yapılacağını anlatacaktır. Google üzerinden gönderebilirsiniz.

Egobet Şikayetleri Ne Zaman Dönüş Yapar?

Egobet şikayet bildirimlerini gönderdiğinizde, müşteri hizmetleri standart süreler dahilinde çalışacaktır. Bu standart süre anlayışında, normal elektronik postalara 60 dakikalık geri dönüş yapıldığı görülmektedir. Egobet şikayetlere ne zaman dönüş yapar? Sorusuna bakıldığında ise, şikayet içerikli gönderilen elektronik postalara geri dönüş süresinin 24 saat olduğu görülmektedir. Bu süre bugüne kadar yapılan uygulamalarda geçilmemiştir. En fazla 24 saat içerisinde çözüm üretilmiş bir şekilde kullanıcılara geri dönüş sağlandığı görülebilmektedir. Canlı destek hattı üzerinden başvuru yaptığınızda, şikayet konusunu gündeme getirdiğinizde, aynı uygulama geçerlidir. Eğer müşteri hizmetleri temsilcisi tarafınıza elektronik posta ile dönüleceğini ifade eder ise, dönüş elektronik postası takriben 24 saat içerisinde atılacaktır.