Egobet Ortaklık

egobet ortaklık

Egobet ortaklık egobet sitesi ile beraber hareket edebilmeniz anlamına gelmektedir. İstemeniz durumunda ortaklık programına dahil olabilirsiniz. Bu program üzerinden para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Elbette belirli prosedürleri gerçekleştirmeniz gerekecektir. Elbette belirli prosedürler dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Bu yazı içeriğinde kısaca ne yapabilirsiniz ya da ne yapmanız gerekmektedir? Gibi soruların karşılığını sizlere vereceğiz.

Egobet Nasıl Ortaklık Yapabilirim?

Egobet nasıl ortak olabilirim? Bunun için site ile iletişime geçeceksiniz. Hazırlanmış müşteri hizmetleri bölümleri ile görüşeceksiniz. Tabii ki önce kendinize bir hesap açacaksınız. Hesap açmanız ile birlikte, ortaklık programına dahil olma hakkına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Ortaklık programında para kazanmaya başlayabilirsiniz. % 50 oranında komisyon alma şansına sahip olabilirsiniz. Program ile % 50 oranında para kazanabilirsiniz. Ne yapacaksınız? Önce kendiniz bir hesap açacaksınız, daha sonra ortaklık programına kayıt olacaksınız. Ortaklık programına kayıt olduktan sonra, siteye müşteri yani üye kazandıracaksınız. Kazandırdığınız üye sayısı ve üyelerin yatırım miktarı doğrultusunda kazanç elde edeceksiniz.

5.000 Türk Lirasına kadar % 25 oranında,

5.000 Türk Lirası ile 10.000 Türk Lirası arasında % 30 oranında,

10.000 Türk Lirası ile 15.000 Türk Lirası arasında % 35 oranında,

15.000 Türk Lirası ile 20.000 Türk Lirası arasında % 40 oranında komisyon alma şansına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Bunun üzerindeki miktarlarda %50 seviyesinde komisyon alma şansına sahip olabilirsiniz.

Egobet Müşteri Hizmetleri

Egobet müşteri hizmetleri aktif olarak Türkçe dil seçeneği ile hizmet veren bölümlerdir. Müşteri hizmetlerinde elektronik posta servisi bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerinde canlı destek hattı bulunmaktadır. Elektronik posta ile iletişime geçmek istiyor iseniz siteyi kullanabilirsiniz. Sitenin ana sayfasına bakabilirsiniz. Bu bölümde iletişim seçeneği vardır. Buradan seçim işlemini yaptığınızda, bize mesaj gönderin şeklinde bir bölüm ile karşılaşacaksınız. Elektronik posta adresinizi yazınız. Konu bölümünü doldurun, mesaj bölümüne sormak istediğiniz soru hakkında bilgi yazın, gönder butonuna basın. Müşteri hizmetleri maksimum 60 dakikada sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Diğer seçenek, egobet canlı destek hattıdır. Egobet canlı destek hattı da her gün, her saat kullanabileceğiniz bölümdür. Ancak bu bölüm, en azından şimdilik sadece ve sadece egobet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslara hizmet vermeye devam edilmektedir.

Egobet Canlı Maç İzle

Egobet canlı maç izle özelliğini de kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Ana sayfada egobet TV şeklinde bir bölüm yer almaktadır. Bu bölüm üzerinden seçim işlemini yaptığınızda, ücretsiz bir şekilde canlı maç yayınlarını izleme hakkına sahip olacaksınız. Bu özelliği kullanabilirsiniz. Bu özelliği egobet ortaklık programında gündeme getirebilir, yeni üyeler kazandırabilir, kazandırdığınız üyeler üzerinden para kazanma şansını elde etmeye devam edebilirsiniz.