Egobet Freebet

Egobet Freebet

Egobet freebet, egobet sitesi üzerinde bedava İddaa oynayabilmek amacı ile alabileceğiniz bir promosyon seçeneği anlamına gelmektedir. Sitenin düzenlemiş olduğu kampanyalara baktığınızda, freebet şeklinde de tanımlanmış bir promosyon türünün olduğunu göreceksiniz. Bu sayede alacağınız promosyon ile birlikte, egobet sitesinde iddaa hizmetlerinde yer alacaksınız. Egobet sitesinin iddia hizmetleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız, tecrübe sahibi olacaksınız. Tabii ki aldığınız promosyonu kullanıp, tecrübe sahibi olmak ile birlikte, gerçek para kazanma şansına sahip olduğunuzu da göreceksiniz.

Egobet Nasıl Freebet Alınır?

Egobet nasıl freebet alınır? Bu promosyon seçeneği, sadece ve sadece yeni üyelere verilen bir promosyon seçeneği olarak karşınıza çıkacaktır. Promosyonu alabilmek için, yeni oluşturulmuş üyelik prensibinin geçerli olduğunu unutmamalısınız. Yeni bir hesap açacaksınız, hesap açtıktan sonra, site içeriğinde bulunan canlı destek bölümü ile görüşeceksiniz. Canlı destek bölümü 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet veren canlı destek ekibi ile görüşüp, promosyon talebinde bulunacaksınız. Talebiniz değerlendirilecektir ve kullanıcı olan sizlerin hesabına, 10 Türk Lirası değerinde freebet aktarılacaktır. Tam 10 Türk Lirası değerinde bunu alacak ve sitenin iddaa hizmetlerinde kullanıp, para kazanma şansını elde edeceksiniz. Almış olduğunuz bu promosyonu çekim işleminde kullanmak istiyor iseniz, 50 Türk Lirası değerinde yatırım işlemini yapacaksınız. Yatırım işlemini gerçekleştirdikten sonra, çevrim şartını yerine getireceksiniz. Çevrim işlemini yapmak ile birlikte, promosyon hakkında para çekme talimatı verebilirsiniz.

Egobet Freespin

Egobet freespin yine yeni oluşturulmuş üyelikler prensibinde verilen özel bir promosyon seçeneğini meydana getirmektedir. Bu da yeni hesap açılması şartı ile birlikte verilmektedir. 10 Türk Lirası değerine sahip olduğu görülecektir. Tam 10 Türk Lirası değerinde bu promosyonu alabilirsiniz. Aldığınız promosyonu casino oyunlarında kullanabilirsiniz. Promosyonu nasıl alacaksınız? Yeni bir hesap açacaksınız, yeni hesap açtıktan sonra ne yapacaksınız? Canlı destek ile görüşeceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisinden freespin promosyonu talep edeceksiniz. Promosyon sizlerin hesabına 10 Türk Lirası değerinde müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından yatırılacaktır.

Egobet Freespin Nakit Çekilir mi?

Egobet freespin nakit çekilir mi? Egobet freebet promosyon seçeneğinde olduğu gibi, bu promosyondan nakit olarak çekilebilir. Nakit olarak çekmek istiyor iseniz, yeni açtığınız hesabınıza 50 Türk Lirası değerinde yatırım yapacaksınız ve çevrim şartını yerine getireceksiniz. Çevrim şartında oyunlarda oyun oynamanız şeklinde bir anlayış geçerli bulunmaktadır. Kazandığınız para miktarının 5 katını, yine oyunlarda yani para kazanma şansını elde ettiğiniz oyunlarda kullanacaksınız. Bu işlem ile birlikte, nakit para çekme talimatı verebilirsiniz.